eTA Kanada – wszystko co powinieneś wiedzieć przed podróżą

Zdobycie wizy do Kanady w żadnym wypadku nie jest problemem takimskomplikowanym, jakby to mogło wyglądać na pierwszy rzut oka. Poniższy artykuł to świetna oferta dla wszystkich ludzi, które w najbliższym terminie potrzebują polecieć do Kanady, jednakże nie mają podstawowego pojęcia jak uzyskać wizę.

O czym trzeba pamiętać? – Kanada wiza
W pierwszej kolejności należy wspomnieć o fakcie, że wiza do Kanady> jest żądana nie tylko w przypadku przyjazdu do tego pięknego kraju, jak w czasie wycieczki przewozem. Polacy, którzychcą udać się do Kanday tylko w celach krajoznawczych nie potrzebują tradycyjnej wizy. W Współcześnie niezbędny jesttylko poświadczenie eTA (electronic Travel Authorization), jaki możesz otrzymać online, bez potrzeby wysiadania zdomu.

eTa do Kanady online

Otrzymanie poświadczenia eTA pochłania dokładnie kilka minut oraz co najistotniejsze wszystko wolno przeprowadzić za pośrednictwem sieci internetowej. Elektroniczna wiza Kanada jest w takim przypadku ogromną gospodarnością czasu, gotówki oraz sporych nerwów. Żeby otrzymać potrzebne poświadczenie należy wypełnić szczegółowy podanie, które, można wyszukać na stronie etacanadaonline.com/pl/. Podanie można wyszukać także na stronie ambasady Kanady, jednak niestety dostępny jest tam jedynie w języku angielskim oraz francuskim. Po wypełnieniu wniosku należy odpowiedzieć na parę prostych zapytań (np. czy byliśmy aresztowani, czy posiadaliśmy kontakt z ludźmi chorymi na gruźlicę itp.). Do pozyskania poświadczenia eTA konieczny jest paszport oraz adres e-mail, na który dostaniemy poświadczenie eTA.

Ile kosztuje eTA?

eTA do Kanady to kwota około 31 zł (7 dolarów kanadyjskich). Ceny można rzecz jasna w użyteczny sposóbzrobić online za pomocą karty kredytowej. Pamiętać trzeba również o tym, iż za pośrednictwem eTA zdołamy w Kanadzie mieszkać najdłużej do 6 miesięcy. Należałoby także o tym, że dokument aktualny jest przez okres 5 lat od czasu wydania. Podróż odbywa się tylkona podstawie paszportu, toteż nie ma potrzeby printowania pozyskanego e-mailem dokumentu.

eTA do Kanady

Elektroniczną wizę wolno zarejestrować online tylko jeden raz,jednej osobie. W praktyce oznacza to, że 5-cio osobowa rodzina wybierając się do Kanady ma obowiązek uzupełnić formularz pięciokrotnie. Jak wspomniano u góry wiza jest ważna zaledwie przez okres 5 lat, lecz jeżeli nasz paszport wcześniej straci ważność, toautomatycznie wiza również przestanie obowiązywać. Czas otrzymywania elektronicznej wizy zajmuje tradycyjnie od 1 do 3 dni. W trakcie wyrabiania dokumentu eTA nasz paszport musi być obowiązujący co najmniej 180 dni po dacie ukończenia wycieczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *