Myanmar – jak podróżować?

Myanmar
Podczas gdy mamy w planie w końcu odprężyć się, wymknąć się od monotonnego życia, wyjeżdżamy na odpoczynek, pomimo tego przed nami stoi pewien kłopot – dokąd pojechać? Eksplorując sieć pragniemy wyłonić ładne, pełne atrakcji miejsce.

Birma to znakomite miejsce na wypoczynek oraz zwiedzenie bardzo wielu pociągających miejsc.
Wychwalać ładne krajobrazy i wypoczywać możemy nad jeziorem słodkowodnym Inle. Są tu też ciekawe budowle, jakie warto zobaczyć – zabytkowa świątynia buddyjska pokryta złotem, która ma 99 metrów! Ananda Temple to kolejna buddyjska świątynia z 1105 r. z rewelacyjną architekturą, a także malunkami jak również i rzeźbami.

Birma -ciekawe atrakcje
Atrakcje są nadzwyczaj ciekawe, można po tej stronie zauważyć wygasły wulkan – stratowulkan, który składa się z law bazaltowych oraz pioroklastycznych materiałów, jego wysokość to 1518 m, ostatni raz był aktywny w roku 442 p.n.e. Wówczas kiedy komuś zabraknie pięknych widoków, można przejechać się pociągiem po Gokteik Viaduct, który postawiony jest ponad
kotliną, widać z niego pasmo gór, natomiast na dole płynący strumyk. Na wycieczkę można aby dostrzec Pagoda Kyaiktiyo – złota podwalina, ma 7,3 m i mieści się na czubku złotego głazu, jest to jedno spośród najistotniejszych punktów buddystów birmańskich.

Wystarczy się nieco rozejrzeć a także poczytać, a każdy tu odszuka nieco dla siebie, abstrahując od tego czy woli relaksować się bądź podróżować na wycieczki tudzież odwiedzać zajmujące lokalizacje. Ważne jest również wypatrzenie właściwej propozycji na wyjazd, pożądane byłoby przejrzeć pozycje „first i last minute” lub uregulować komplet na własną rękę, jeśli zdołamy być sprytni, oraz prawidłowo poszukamy, uda się nam pojechać na inny koniec świata za niewielkie pieniądze.
Obok samodzielnej rezerwacji lepiej poczynić to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – wyjdzie to taniej, niż zarezerwowanie na ostatnią chwile. Czas podobnie gra w tym miejscu przewodnią rolę, lepiej wyjechać na jesień/wiosnę podczas gdy urlop przewiduje mniej osób, opłaty wtedy są niższe. Wymiana waluty – bez tego ciężko będzie nam przeżyć, a pożądane byłoby o tym pomyśleć przed wyjazdem z pewnym wyprzedzeniem żeby trafić w kantorze na bardziej ciekawe ceny.


Źródło:

visa to myanmar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *