Wiza do Egiptu – jak wypełnić?

Dokąd na odpoczynek zimą?

Zima w tym roku traktuje nas naprawdę subtelnie, co jest zauważalne po znacznych jak na ten czas temperaturach a także wielu słonecznych dniach. Niemniej jednak stopniowo będzie się ochładzać, a to oczywiście sygna dla zmarzluchów, że trzeba wypatrywać lokalizacji na egzotyczny wypoczynek i ucieczkę od zimy chociażby na jakiś moment.


Kierunków jest istotnie wiele, a biura podróży prześcigają się w promocjach. W czasie zimowym, poza kierunkami zwyczajnymi dla pasjonatów sportów zimowych, największą sławą cieszą się kraje Afryki i Azji, ponieważ pogoda w tym miejscu dopisuje więc z powodzeniem możemy łapać promienie słoneczne, jakich u nas wówczas niedobór.
Wielu turystów, decyduje się w tym okresie na podróż do Egiptu – kraju Faraona. Przede wszystkim podróż tam jest względnie krótki, i ponadto standart all inclusive jest w faktycznie atrakcyjnych cenach, że aż ciężko odmówić sobie urlopu w tej okolicy.
Dodatkowo Egipt jest bezsprzecznym rajem dla ludzi, które kochają nurkowanie. znajduje się w tym miejscu jedna z najpiękniejszych na Ziemii raf koralowych, dzięki czemu nurkowanie w tego typu scenerii, dostarczy sporo niezapomnianych wrażeń.

Wiza do egiptu jak wypełnić


Ale jak zatem przygotować się do podróży w tamte rejony? Czy potrzebne są szczepienia? A więc, jeśli mowa o Egipcie to szczepienia są rekomendowane, aczkolwiek nie są wymagane. W związku z czym samodzielnie postanawiamy, czy potrzebujemy się im poddać czy nie. Kolejno pojawia się sprawa wizy – czy powinniśmy ją załatwiać, będąc jeszcze w kraju? Otóż nie. Wizę otrzymujemy też po przylocie do Egiptu, po zrealizowaniu opłaty.

Oczywiście uprzednio musimy ją wypełnić i tutaj rodzi się pytanie – wiza do Egiptu w jaki sposób wypełnić? Pamiętajmy o tym, by znać nazwę hotelu, w którym się zatrzymujemy, bo takie pytanie będzie się pojawiało. Jeśli wybieramy się na wycieczkę zaaranżowaną, to nie martwmy się, ponieważ zapewne wynajdzie się jakaś osoba która, pomoże nam ją uzupełnić, a jeśli lecimy sami, to również celnicy zawiadomią nas o tym, co i gdzie wprowadzić, także bez trwogi.
Miejmy na uwadze też o tym, by zabrać ze sobą farmaceutyki na problemy gastryczne, ponieważ możemy stać się ofiarą legendarnej \\\’zemsty faraona\\\’.

Zobacz więcej na: e-Visa for Egypt .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *